STOŁECZNE CENTRUM CHELATACJI
                                TERAPIA Z UDZIAŁEM ALA i EDTA 
   Zastosowanie-Cukrzyca-Miażdżyca-Nowotwory-Regeneracja Wątroby

PACJENCI O NAS

GABINET PRO HEALTH CLINIC PRZYJAZNY DZIECIOM
W czasie trwania Państwa zabiegu, dzieci znajdują opiekę, mają do dyspozycji wiele zabawek. Nie musicie się Państwo stresować, gdzie zostawić swoje dziecko w chwili odwiedzin naszego gabinetu.
ODWIEDZILI NAS
                                     ANDRZEJ SUPRON, polski zapaśnik, Mistrz Świata i Europy, Wicemistrz Olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
Żyję bardzo intensywnie, bardzo dużo pracuję, nie zawsze mam czas zadbać o swoje zdrowie. Na szczęście od dłuższego czasu dba o mnie Pro Health Clinic. Korzystam z fantastycznych zabiegów ozonoterapii. Czuję się doskonale dotleniony, mam więcej energii, nie obawiam się że w moim organizmie mieszkają "nieproszeni goście" w postaci grzybów, pleśni i pasożytów.      GORĄCO POLECAM !
OPINIE NA FORUM O KLINICE
Krzysztof 58 lat: Do Pro Heath Clinic trafiłem z powodu wysokiego poziomu cukru. Poranny pomiar cukru wynosił 240, co bardzo mnie niepokoiło.O zabiegach z udziałem ALA dowiedziałem się od mojej bardzo dobrej koleżanki, która korzysta z tych zabiegów z tego samego powodu co ja i jest bardzo zadowolona z wyników stosowania tej terapii. Umówiłem się więc na wizytę do lekarza Diabetologa który zlecił mi zastosowanie Kwasu Alfa-Liponowego w moim przypadku, więc dostosowałem się do tych zaleceń.Byłem strasznie zaskoczony z tak szybkiego efektu działania, ponieważ już po 4 zabiegu mój poziom cukru rano wynosił 94 i do dnia dzisiejszego jest na tym samym poziomie. Całe leczenie trwało 2 miesiące jestem bardzo zadowolony
ponieważ uchroniło mnie przed poważną chorobą. Pozdrawiam
MAŁGORZATA, 45 l.: Borykam się z boreliozą od dłuższego czasu. Przez ponad miesiąc przyjmowałam antybiotyki dożylne, potem przez 2 tygodnie w formie doustnej. Objawy ustąpiły, poczułam się przez chwilę trochę lepiej, ale po kilku tygodniach wszystkie problemy powróciły. W dodatku mój organizm, bardzo osłabiony taką radykalną i długotrwałą antybiotykoterapią, przestał radzić sobie nawet ze zwykłym katarem. Zwykłe przeziębienie ciągnęło się tygodniami. Internista do którego trafiłam po jakimś czasie zasugerował mi ozonoterapię. Skorzystałam z usług Pro Health Clinic i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu pacjentowi mającemu taki problem jak ja. Po serii autohemotransfuzji i wlewów kroplowych z ozonem, stanęłam na nogi. Choroba nie powraca a ja czuję się bardzo dobrze.
ANITA, 18 l.: Mój problem z trądzikiem zaczął się ponad 3 lata temu. Odwiedziłam wielu dermatologów, którzy nie potrafili mi pomóc. Maści, antybiotyki, sterydy nie przynosiły efektów. Miałam z tego powodu ogromne kompleksy, wstydziłam się swojego wyglądu i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. O ozonie przeczytałam w internecie, potem wyszukałam adres kliniki zajmującej się taką terapią i tak właśnie trafiłam do Pro Health Clinic. Po konsultacji lekarskiej, zostałam skierowana na kroplówki z ozonem. Dodatkowo dostałam naozonowaną oliwkę do smarowania. Po 5 wlewach kroplowych, zauważyłam znaczną poprawę. Na mojej twarzy nie pojawiają się już nowe wypryski, a te z którymi przyszłam skutecznie usunęłam oliwką. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i fachową opiekę jaką zostałam otoczona.
PIOTR, 36 l.: Choruję na stwardnienie rozsiane. Od 2 lat moja choroba nie pozwala normalnie funkcjonować. Mam ogromne problemy z chodzeniem, ciągle czuję się zmęczony, jestem uzależniony od pomocy innych co jest dość uciążliwe i krępujące. Trafiłem do Pro Health Clinic z polecenia mojego rehabilitanta. Po pierwszej kroplówce z ozonem o wiele lepiej chodziłem, po autohemotransfuzji poczułem się silniejszy, miałem więcej energii. Moja choroba niestety jest w tej chwili nieuleczalna, ale ozonoterapia ułatwia mi codzienne funkcjonowanie, dzięki czemu nie muszę tak często korzystać z pomocy innych.
Krzysztof,42 l.Przyszedłem do kliniki na zabieg ozonowania krwi.Nie powiem bo miałem delikatnie stracha przed tym zabiegiem.Muszę powiedzieć że nie potrzebnie,wszystko zrobione super i w czasie zabiegu dostałem pieska maskotkę żebym się nie bał.Teraz jestem już po kilku i powiem wam że naprawdę dają przysłowiowego "kopa".Polecam
Henryk, 58 l.Gorąco polecam zabiegi ozonowania krwi. Korzystałem, dają niesamowitą energię lepsze samopoczucie. Przyszedłem na zabiegi nie z powodu potencji, okazało się że moja sprawność seksualna po ozonowaniu krwi wróciła jakbym      miał 20 lat. Pozdrawiam